BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

ENGEL OLMA, ENGELLERİ KALDIR

ENGEL OLMA, ENGELLERİ KALDIR

 

Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi öğretmenleri ve 9. Sınıf öğrencileri tarafından; 3 Aralık Dünya engelliler Günü vesilesiyle farkındalık oluşturmak için Belediye Meydanında etkinlik düzenlendi.

Devamını oku: ENGEL OLMA, ENGELLERİ KALDIR

BAŞKAN AKYOL’DAN, CUMHURBAŞKANLIĞI EKONOMİ POLİTİKALARI KURULU BAŞKANVEKİLİ NİHAT ZEYBEKCİ MESAJI

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili Sayın Nihat Zeybekci'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığının açıklanmasının ardından bir mesaj yayınladı.

Devamını oku: BAŞKAN AKYOL’DAN, CUMHURBAŞKANLIĞI EKONOMİ POLİTİKALARI KURULU BAŞKANVEKİLİ NİHAT ZEYBEKCİ MESAJI

MEDET MAHALLESi’NDE HAK SAHİPLERİNE TAPULARI VERİLDİ

MEDET MAHALLESi’NDE HAK SAHİPLERİNE TAPULARI VERİLDİ

1. Derecede Arkeolojik Sit Alanı içinde kalan Medet Mahallesi’nin yeni yerleşim alanı oluşturulması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca, 5543 sayılı İskan Kanunu kapsamında “Köy Gelişme Alanı” uygulamasına başlanmasının ardından tüm işlemlerin bitiminden sonra Mahalli İskân Komisyonu karaları ile yeni yerleşim alanında üretilen toplam 37 parselden 27’sinin tapusunun hak sahiplerine teslim töreni gerçekleştirildi.

Tavas ilçesi Medet Mahallesinde gerçekleşen törene; Vali Hasan Karahan, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkan Vekili Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas Kaymakamı Vekili Murat Güneş, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret Büyüksoy, Siyasi Parti Temsilcileri ve protokol katıldı.

Devamını oku: MEDET MAHALLESi’NDE HAK SAHİPLERİNE TAPULARI VERİLDİ

TAVAS'A GÜNEŞ DOĞDU

TAVAS'A GÜNEŞ DOĞDU

Tavas Belediyesi tarafından 87 bin metrekare alan üzerine kurulan ve yılda 1 milyon 200 bin TL gelir sağlayacak olan 1 MV Güneş Enerji Santrali düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Törende konuşan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, yıllardır çöplük olarak kullanılan alandan hazine çıktığını belirtti. 

PROTOKOL BU AÇILIŞTA BULUŞTU

Tavas Belediye, ilçe için önemli olan projelerden birisini daha hayata geçirdi. Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’un uzun uğraşları sonucu ilçeye kazandırılan ve önemli gelir sağlayacak olan 1 MV Güneş Enerji Santrali düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Tavas Belediyesi Güneş Enerji Santralinin açılışına Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan,AK Parti Gurup Başkan Vekili - AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İlçe Kaymakamları, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğu, İlçe Belediye Başkanları, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri, protokol ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Devamını oku: TAVAS'A GÜNEŞ DOĞDU

SAZIN ve SÖZÜN EN GÜZEL BAYRAMI

SAZIN ve SÖZÜN EN GÜZEL BAYRAMI

Tavas Belediyesi tarafından düzenlenen "Aşıklar Bayramı" etkinliği, Pamukkale Üniversitesi Tavas Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Etkinliğe katılan aşıklar Nihat Sönmez, Bekir Sami Özsoy, Serdar Sönmez, Bayram Deniz, İrfan Erdağı, Muhsin Özen, Binali Kılıç, Selahattin Kozan ve Zafer Kazancı, karşılıklı atışmalarla izleyicilere güzel anlar yaşattılar.

Devamını oku: SAZIN ve SÖZÜN EN GÜZEL BAYRAMI

Ek Bilgi