IMAGE
inamlık
Cuma, 27 Kasım 2015
Devamı...

BU SOFRADA HERKES BİR

BU SOFRADA HERKES BİR

Ramazan'ın manevi iklimi ve duygu yüklü atmosferinin yoğun olduğu Ramazan Ayı iftar sofraları Tavas'ta herkesi bir araya getiriyor.

Devamını oku: BU SOFRADA HERKES BİR

2017 YILI FAALİYET RAPORU OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

2017 YILI FAALİYET RAPORU OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Tavas Belediyesi’nin Nisan ayı olağan toplantısında 2017 yılı faaliyet raporu kabul edildi.

Tavas Belediyesi’nin 2017 yılı faaliyet raporu meclis üyelerinin görüşlerine sunuldu.

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’un, Meclis Başkanlığı’na 1. Başkan Vekiline devretmesinin ardından, 2017 Yılında gerçekleştirilen faaliyetler, sinevizyon gösterimiyle Meclis üyelerine anlatıldı. Faaliyet raporunun sunulmasının ardından yapılan oylama neticesinde Tavas Belediyesi 2017 yılı Faaliyet Raporu toplantıya katılan üyelerin oy birliğiyle kabul edildi.

Devamını oku: 2017 YILI FAALİYET RAPORU OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

TKDK "YATIRIMCI DOSTU TAVAS"TA

TKDK Denizli İl Koordinatörlüğü, AB kırsal kalkınma desteklerini üretici ve girişimcilerle buluşturmak üzere bilgilendirme toplantılarına hız kesmeden devam ediyor. Tavas Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı. Tavas Belediyesi ve Tarım İlçe Müdürlüğü'nün de katkı sunduğu toplantıya TKDK İl Koordinatörü Murat Kar ve Proje Başvuru Yönetim Birim Amiri Selahattin Kaya katıldı. Toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

Devamını oku: TKDK "YATIRIMCI DOSTU TAVAS"TA

BİR ASIRA ONKALA ?????

BİR ASIRA ONKALA     ?????

Denizli İli Tavas İlçesi Nikfer mahallesindeyiz böylesi görülmedi duyulmacı bir asıra

On kala demekle yıllarını terzilik mesleğini veren 8 çoçuğu ve 40 torunu olan hacı Yusuf amcadan bahsediyorum yılmadan usanmadan çalışan ve hala çalışmakta olan hacı amcamıza (Allah)uzun ömürler versin çok yaşayan değil çok gezen derler sözüyle yola düştük habercilikte öncü www.tavaszirve.com haber sitesi tüm okuyucularımızla beraberiz

21.yüzyılın antikacısı

Emin KARADENİZ

 

 

Devamını oku: BİR ASIRA ONKALA ?????

TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

Ekim 2014 yılında göreve başlayan Kaymakam Dr. Osman Varol'un 21 Haziran 2017 tarih ve 30103 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Vali Atamaları Kararnamesi" ile Amasya Valisi olarak atanması üzerine ilçede onuruna veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine başta Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve personeli, Serinhisar Kaymakamı Hakan Alkan, Çameli Kaymakamı Onur Özaydınlı, Kale Kaymakamı Murat Güneş, Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, Beyağaç Kaymakamı Mustafa Akçay, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Parti Temsilcileri, muhtarlar ve çalışma arkadaşları katıldı.

Devamını oku: TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

Ek Bilgi