BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

AŞK YOLU

                                                 AŞK  YOLU

Bana deli demişler,  doğru söze ne hacettir. Gönül derki; zaten sen deli hırkasını giyenlerdensin.Bu gönül,divanedir.Bu gönül denizde kaybolan Yunus misalidir.Kaybolmuşluğun yanında,Kılavuzunu arar durur,onu bulmak için.

Bulutlarım sevda yüklüdür.Ağlar,sızlar yaralıdır sevdasından ötürü.Akıtır gözyaşlarını gökkuşağı olabilmek için.

Çılgınmış ruhum;Öyle koca yüklü aşk var ki; kalbimde onu taşımak kolay değildir.Mücadele gerektirir.Zorlayacaktır bedenimi.Dikenleri ile çizecektir yüreğimi.

Ağlar, sızlar yaralıdır sevdasından ötürü.

Aşk gizemdir..Aşk ruhu özgür kılmaktır.Onu deryalara taşımaktır.Bir damla su olup,okyanus da onunla kaybolmak,buluşmaktır.

Kalp Ruha Der Ki :Ben Severim, Aşık Olurum;Ama Acısını Nedense Hep Sen Çekersin. Ruh Da Cevap Verir : Sen Yeter ki Sev…ŞEMS-İ  TEBRİZ

 

Aşk yolundan gitmek kolay mı dır?.Cefa olmadan.Sıkıntı olmadan.Gelen kötü sözlere aldırmadan, o yola varmak kolay mı dır?

Gülü Muhammed’ime zalimler  atmışlar taşı ."Sen Delisin!!."Sevgili yaralanmış.İncinmiş. Mübarek akıtmış gözyaşını. Rabbime yalvarmış."ONLARI AFFET".diye.

Bu hal böle iken,utanırım kendimden.Çekinirim söylenmeye.Sıkılırım dile getirmeye.Gelecekse bana sıkıntılar,göğüs  gererim.O aşka varmak,sevgiliye kavuşmak için

Anlayabilmek için, buduyguları yaşamak gerekir.

 Kalp Ruha Der Ki :Ben Severim, Aşık Olurum;Ama Acısını Nedense Hep Sen Çekersin. Ruh Da Cevap Verir : Sen Yeter ki Sev.ŞEMS-İ TEBRİZ.

Bizim yolumuz sevgi ,aşk yoludur.Bizi sevenler gayri bu kapımızdan içeriye girsin.

 

Yorumlar   

 
+1 #1 ZEHRANUR 08-11-2013 09:03
ES SELAMU ALEYKUM; GONLUNUZE SAGLIK RAHMAN RAZI OLSUNNN SIZDEN
ALLAH'A ULAŞMA YOLUNDA GONULDEN SAMIMI OLUNDUGUNDA RABBIM KALPLERE OYLE BIR CEZBE VERIRKI DUNYADAN ELINI ETEĞINI ÇEKERSIN, ÇRKMRK İSTERSIN, HAYATTAN TAD ALAMAZ INSAN, GIYIM ONEMLI DEGILDIR , SADECE KALBINDE YASADIKLARI ONEMLIDIR. (ISDE ONCE DELI GIBI OLUR INSAN BU DELI GIBI OLUNAN HAL OYLE GUZELDIRKII)
ANCAK YAŞAYAN ANLAR BILIR.. SONRA HAL DEVAM EDERSE VELILIK MAKAMI VARDIR..
INŞALLAH....RAHMANI TEALA RAZI OLSUN SIZDEN...
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi